2023 07 gegužės

Oksana Dobrovolskaja mušė rekordus Palangos stadione

Lietuvos paralimpinės rinktinės lengvaatletė Oksana Dobrovolskaja sėkmingai startavo Lietuvos ilgų metimų čempionate Palangoje. Teresės Nekrošaitės treniruojama sportininkė diską numetė 37 metrus 38 centimetrus ir pasiekė naują asmeninį bei Lietuvos aklųjų ir silpnaregių rekordus.

Oksana Dobrovolskaja

Šis rezultatas – beveik 2,5 metro geresnis nei ankstesnis O. Dobrovolskajos rekordas. Kaune gyvenanti ir sportuojanti disko metikė rekordinį pasirodymą surengė likus dviems mėnesiams iki pasaulio žmonių su negalia lengvosios atletikos čempionato, kuris liepos 8-17 d. vyks Prancūzijos sostinėje Paryžiuje.

Pasak O. Dobrovolskajos, nors rekordinis metimas nebuvo techniškai tobulas, bet svarbu rezultatas. Savo pasiekimu Lietuvos paralimpinės rinktinės sportininkė džiaugėsi socialiniame tinkle Facebook:

„Niekas taip stipriai nemotyvuoja kaip matomas tobulėjimas ir noras patyrinėti savo galimybes. Fantastiškiausią savo šios dienos rezultatą kartu su meilės žodžiais dovanoju savo Mamai Motinos dienos proga! Ačiū Tau už pačius galingiausius padrąsinančius žodžius ir patį stipriausią palaikymą visose gyvenimo situacijose!!! Už pasiektą rekordą ir laimės pliūpsnį dėkoju trenerei Teresei Nekrošaitei  –  nuostabiam žmogui, kuris yra kur kas daugiau nei tik sporto treneris!!!”

Oksana Dobrovolskaja dabar ruošiasi pasaulio čempionatui, kuriame vyks kova dėl patekimo į Paryžiaus paralimpines žaidynes. O. Dobrovolskajai tai būtų antrosios žaidynės karjeroje.