Mums reikia tavo palaikymo!

Tapk Lietuvos pergalių dalimi, palaikyk paralimpinę komandą!

Skambink numeriu 1408 ir skirk paralimpiečiams 5 eurus. Tavo parama atiteks Lietuvos sportininkų pasirengimui 2024 m. Paryžiaus vasaros paralimpinėms žaidynėms.

Į Paryžiaus žaidynių duris beldžiasi jauni ir perspektyvūs sportininkai su negalia, kurie dar neturi valstybės finansinės paramos. Padėk sudaryti sąlygas išnaudoti jų potencialą, o jie atsidėkos iš visų jėgų gindami Trispalvės garbę svarbiausioje ir didžiausioje žmonių su negalia sporto šventėje.

Mums netrūksta pergalėms taiklumo, atkaklumo, ryžto, ištvermės. Mums reikia tavo palaikymo!

Projekto partneriai: Northway.

Informaciniai partneriai: LRT ir JCDecaux.

SKAMBINK 1408 IR SKIRK 5€ ŠALIES PARALIMPIEČIAMS!

Ernestas Česonis Lietuvos paralimpinė komanda

Tapkite mūsų rėmėjais

Skirti mums paramą galite pervesdami pasirinktą sumą į sąskaitą internetu arba banko skyriuje:

Lietuvos paralimpinis komitetas

Įmonės   kodas: 190651563

Atsiskaitomoji sąskaita: LT427044060000269293

Bankas: AB SEB bankas

Kviečiame tapti nuolatiniais mūsų rėmėjais, prisidėti prie projektų, kurie padeda augti Lietuvos paralimpiniui judėjimui, užtikrinti žmonių su negalia integraciją per sportą. Kartu laužykime stereotipus apie negalią ir kurkime valstybę, kurioje gera gyventi visiems jos žmonėms.

PREZENTACIJA RĖMĖJAMS

Turite klausimų? Susisiekime ir pasikalbėkime!

Tel.: +370 665 30309

El. p.: info@paralympics.lt

 

Skirk 1,2% GPM

Kviečiame skirti 1,2% GPM (gyventojų pajamų mokesčio) Parateam Lietuva ir taip prisidėti prie neįgaliųjų sporto plėtros: Lietuvos sportininkų dalyvavimo aukščiausio lygio tarptautinėse varžybose, paralimpinio švietimo programų įgyvendinimo, paralimpinio sporto pergalių viešinimo ir žmonių su negalia integracijos skatinimo. Skirti 1,2% galite kasmet. Jums tai nieko nekainuos, o Parateam Lietuva atsidėkos pergalėmis!

Iniciatyva „Tu esi. Tu gali“

Tu esi. Tu gali“, sieksime skatinti parolimpinio sporto plėtrą Lietuvoje, pritraukti į šį sportą naujų žmonių, šviesti visuomenę bei keisti visuomenės požiūrį į žmones su negalia ir į jų galimybes
Lietuvos rinktinė Golbolas