Mums reikia tavo palaikymo!

Mums netrūksta pergalėms taiklumo, atkaklumo, ryžto, ištvermės. Mums reikia tavo palaikymo!

Jau 2024 m. rugpjūčio 28 – rugsėjo 8 d. Paryžiuje vyks XVII vasaros paralimpinės žaidynės, kurios į Prancūzijos sostinę pakvies 4400 elitinių paraatletų iš 184 šalių. Sportininkai iš visos planetos grumsis dėl 549 medalių komplektų 22 paralimpinėse sporto šakose. Paryžiuje visų sporto šakų varžybos pirmą kartą bus transliuojamos tiesiogiai, numatyta 300 televizijos transliacijų valandų. Paryžiaus paralimpinės žaidynės per televiziją bus transliuojamos ir Lietuvoje. 

27 Lietuvos paralimpiečiai nuo Nepriklausomybės atkūrimo mūsų šaliai iškovojo net 40 paralimpinių medalių. Mūsų nacionalinė paralimpinė komanda pasiryžusi pergalingas tradicijas Paryžiuje. Paraatletai kasdien sunkiai treniruojasi, kad įgyvendintų savo svajonę ir gintų Trispalvės garbę paralimpiniame Paryžiuje, o šio tikslo sportininkams galite padėti siekti ir jūs.

Į Paryžiaus žaidynių duris beldžiasi ir jauni, perspektyvūs sportininkai su negalia, kurie dar neturi valstybės finansinės paramos. Padėk sudaryti sąlygas išnaudoti jų potencialą, o jie atsidėkos iš visų jėgų gindami Trispalvės garbę svarbiausioje ir didžiausioje žmonių su negalia sporto šventėje.

Palaikyti mus galite pervesdami pasirinktą sumą į sąskaitą internetu arba banko skyriuje:

Lietuvos paralimpinis komitetas

Įmonės   kodas: 190651563

Atsiskaitomoji sąskaita: LT427044060000269293

Bankas: AB SEB bankas

Tapk Lietuvos pergalių dalimi, palaikyk paralimpinę komandą!

 

AČIŪ UŽ PALAIKYMĄ!

Ernestas Česonis Lietuvos paralimpinė komanda

Tapkite mūsų rėmėjais

Kviečiame tapti nuolatiniais mūsų rėmėjais, prisidėti prie projektų, kurie padeda augti Lietuvos paralimpiniui judėjimui, užtikrinti žmonių su negalia integraciją per sportą. Kartu laužykime stereotipus apie negalią ir kurkime valstybę, kurioje gera gyventi visiems jos žmonėms.

PREZENTACIJA RĖMĖJAMS

Turite klausimų? Susisiekime ir pasikalbėkime!

Tel.: +370 665 30309

El. p.: info@paralympics.lt

 

Skirk 1,2% GPM

Kviečiame skirti 1,2% GPM (gyventojų pajamų mokesčio) Parateam Lietuva ir taip prisidėti prie neįgaliųjų sporto plėtros: Lietuvos sportininkų dalyvavimo aukščiausio lygio tarptautinėse varžybose, paralimpinio švietimo programų įgyvendinimo, paralimpinio sporto pergalių viešinimo ir žmonių su negalia integracijos skatinimo. Skirti 1,2% galite kasmet. Jums tai nieko nekainuos, o Parateam Lietuva atsidėkos pergalėmis!

Iniciatyva „Tu esi. Tu gali“

Tu esi. Tu gali“, sieksime skatinti parolimpinio sporto plėtrą Lietuvoje, pritraukti į šį sportą naujų žmonių, šviesti visuomenę bei keisti visuomenės požiūrį į žmones su negalia ir į jų galimybes
Lietuvos rinktinė Golbolas