Tapk paralimpiniu čempionu

“Paralimpinio čempiono titulo siekiau penkerius metus, per kuriuos patyriau ir džiaugsmą, ir nusivylimą, ir pakylėjimą, ir nuovargį. Tačiau ta 2016-ųjų akimirka, kai Rio de Žaneire iškovojau Lietuvai paralimpinį aukso medalį, atpirko viską: kiekvieną prakaito lašą, sunkią treniruotę ir skausmą. Žinau, kad tikrai vertėjo eiti šiuo keliu – nuo nulio iki viršūnės. Mielai nueičiau šį kelią iš naujo. Noras, ryžtas ir užsispyrimas daro stebuklus. Patikėk, nėra nieko neįmanomo!“, – Mindaugas Bilius, paralimpinis čempionas.

Tavo žingsniai pradėti sportuoti

Turint negalią aktyvus laisvalaikis leidžia atrasti save iš naujo, o kartais ir virsta profesionalia sportininko karjera. Nežinai nuo ko pradėti? Padėsim!

Pasiruošęs?

Susisiek su mumis
1
Išsirink sporto šaką

Paralimpinių žaidynių programoje yra 22 vasaros ir 6 žiemos sporto šakos. Rinktis tą, kuri arčiausiai širdies.

2
Parašyk mums

Mes atsakysime į tau rūpimus klausimus: kur, kaip ir kada tu gali pradėti sportuoti.

3
Ateik į pirmą treniruotę

Susikrauk sportinį krepšį, ateik į pirmą treniruotę ir siek savo svajonės.

Kaip paskatinti draugą ar artimą sportuoti?

Matai, kad artimam žmogui trūksta judėjimo, bendravimo ir teigiamų emocijų? O gal manai, kad draugas galėtų siekti tikslų paralimpiniame sporte? Papasakok jam apie Parateam Lietuva, o mes ne tik suteiksime visą informaciją, nuo ko pradėti, bet ir motyvuosime įkvepiančiais pavyzdžiais. Mažas paskatinimas gali pakeisti tavo artimojo gyvenimą!