„50 MOKYKLŲ – 5000 MOKINIŲ”

 

Startuoja naujas Lietuvos paralimpinio komiteto ir „Toyota“ projektas „50 mokyklų – 5000 mokinių”, kurio tikslas – supažindinti jaunąją kartą su paralimpiniu judėjimu, žmonių su negalia sportu. Paralimpinio sporto žvaigždės pradeda kelionę, per kurią aplankys bent 50 Lietuvos mokyklų ir asmeninėmis istorijomis sieks įkvėpti tūkstančius vaikų drąsiai siekti savo tikslų, nesibaiminant jokių gyvenimiškų kliūčių. Daugiau skaitykite čia.

 

MES DRAUGIŠKI NEGALIAI

Užtikrinti, kad žmonės su negalia visoje šalyje turėtų galimybę sportuoti – to kartu siekia Lietuvos paralimpinis komitetas ir Lietuvos savivaldybių asociacija. 2020 m. organizacijos pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo įsipareigojo siekti, kad sporto infrastruktūra taptų labiau prieinama. Draugiški negaliai objektai žymimi specialiu lipduku, paralimpinės ekipos „Parateam“ Lietuva“ simboliu – gile.  Plačiau apie projektą skaitykite čia.

„PARATEAM LIETUVA“ GILĖS ŽENKLO SUTEIKIMO KRITERIJAI

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „PARATEAM“

Žmones su negalia visoje Lietuvoje nuo 2022 m. balandžio kviečia sportuoti mobilioji programėlė „Parateam“. Lietuvos paralimpinio komiteto sukurta speciali programėlė siūlo virtualų šalies žemėlapį su visa aktualia informacija apie negaliai draugiškus sporto objektus, siūlomas sporto šakas, kontaktus. O sportuoti motyvuoja naujienos apie Lietuvos paralimpiečių pasiekimus, įkvepiančios jų istorijos. Plačiau apie projektą skaitykite čia.

„PARATEAM LIETUVA“ GILĖS ŽENKLO SUTEIKIMO KRITERIJAI

PARALIMPIEČIŲ KRANTINĖ

Vilniaus miesto centre, šalia Neries upės oficialiai atverta nauja erdvė – Paralimpiečių krantinė. Čia įamžintos Lietuvos sportininkų pergalės paralimpinėse žaidynėse, jos vilniečiams ir miesto svečiams pasakoja šalies sporto istoriją, įkvepiančią gyventi aktyviau ir atkakliai siekti tikslų tiek sveikuosius, tiek žmones su negalia. Plačiau apie projektą skaitykite čia.