MES DRAUGIŠKI NEGALIAI

Užtikrinti, kad žmonės su negalia visoje šalyje turėtų galimybę sportuoti – to kartu siekia Lietuvos paralimpinis komitetas ir Lietuvos savivaldybių asociacija. 2020 m. organizacijos pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo įsipareigojo siekti, kad sporto infrastruktūra taptų labiau prieinama. Draugiški negaliai objektai žymimi specialiu lipduku, paralimpinės ekipos „Parateam“ Lietuva“ simboliu – gile.  Plačiau apie projektą skaitykite čia.

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ „PARATEAM“

Jau greitai žmones su negalia visoje Lietuvoje pakvies sportuoti mobilioji programėlė „Parateam“. Lietuvos paralimpinio komiteto kuriama speciali aplikacija pasiūlys virtualų šalies žemėlapį su visa aktualia informacija apie negaliai draugiškus sporto objektus, siūlomas sporto šakas ir trenerius. O sportuoti motyvuos naujienos apie Lietuvos paralimpiečių pasiekimus, įkvepiančios jų istorijos. Plačiau apie projektą skaitykite čia.

PARALIMPIEČIŲ KRANTINĖ

Vilniaus miesto centre, šalia Neries upės oficialiai atverta nauja erdvė – Paralimpiečių krantinė. Čia įamžintos Lietuvos sportininkų pergalės paralimpinėse žaidynėse, jos vilniečiams ir miesto svečiams pasakoja šalies sporto istoriją, įkvepiančią gyventi aktyviau ir atkakliai siekti tikslų tiek sveikuosius, tiek žmones su negalia. Plačiau apie projektą skaitykite čia.