Mums reikia tavo palaikymo!

Tapk šalies pergalių dalimi, skirdamas paramą Lietuvos paralimpinei rinktinei! 2024-aisiais Paryžiuje vyks vasaros paralimpinės žaidynės – svarbiausias žmonių su negalia sporto renginys, organizuojamas kas ketverius metus. Prancūzijoje mūsų šalies Trispalvės garbę gins gausus būrys Lietuvos sportininkų su negalia. Sportininkams šios žaidynės – viso gyvenimo svajonė, Lietuvai – garbės reikalas. Tavo skirta parama pasieks paralimpiečius ir bus panaudota atletų pasirengimui ir dalyvavimui Paryžiaus žaidynėse!

PREZENTACIJA RĖMĖJAMS IR PARTNERIAMS

Mindaugas Bilius Paralimpinis čempionas

Savanoriauk

Nori prisidėti prie Parateam Lietuva renginių organizavimo? Domina neįgaliųjų sportas ir jo subtilybės? Smalsu susipažinti su Lietuvos paralimpinėmis žvaigždėmis? Degi ryžtu ištrinti ribas tarp neįgaliųjų ir sveikųjų galimybių? O gal tiesiog trūksta karmos taškų?  Prisijunk prie Parateam Lietuva savanorių komandos ir gerai praleisk laiką!

Ramunė Adomaitienė Lengvoji atletika

Skirk 1,2% GPM

Kviečiame skirti 1,2% GPM (gyventojų pajamų mokesčio) Parateam Lietuva ir taip prisidėti prie neįgaliųjų sporto plėtros: Lietuvos sportininkų dalyvavimo aukščiausio lygio tarptautinėse varžybose, paralimpinio švietimo programų įgyvendinimo, paralimpinio sporto pergalių viešinimo ir žmonių su negalia integracijos skatinimo. Skirti 1,2% galite kasmet. Jums tai nieko nekainuos, o Parateam Lietuva atsidėkos pergalėmis!

Iniciatyva „Tu esi. Tu gali“

Tu esi. Tu gali“, sieksime skatinti parolimpinio sporto plėtrą Lietuvoje, pritraukti į šį sportą naujų žmonių, šviesti visuomenę bei keisti visuomenės požiūrį į žmones su negalia ir į jų galimybes

Lietuvos rinktinė Golbolas