2023 06 lapkričio

Traumą patyrusiai Aušrai Garunkšnytei – penkios savaitės be bėgimo

Aušra Garunkšnytė dėl traumos penkias savaites turės praleisti be bėgimo. Lietuvos paralimpinės rinktinės maratonininkė susižeidė spalio 29 d. vykusiame Frankfurto maratone, dėl kojos traumos sportininkė iš kovos turėjo pasitraukti jau distancijos pradžioje.

Aušra Garunkšnytė (Dano Sodaičio/LPAK nuotr.)

„Artimiausias penkias savaites, deja, turėsiu pamiršti bėgimą, bet galėsiu minti dviratį ir plaukti baseine. Trauma, žinoma, nedžiugina, tačiau tai tikrai ne blogiausia, kas galėjo nutikti, ieškau šioje situacijoje gerų dalykų. Džiaugiuosi, kad turiu puikų trenerį Joną Žakaitį, gidą Liną Mikalainį, daug kitų nuostabių žmonių, kurie mane labai palaiko, esu jiems dėkinga“, – sakė A. Garunkšnytė.

„Linkiu Aušrai kuo spartesnio sveikimo ir grįžimo į bėgimą, kurį ji taip myli. Žinantys Aušros sportinio kelio istoriją supranta, kokių didelių išbandymų ji sutiko šiame kelyje, o sportininkės stiprybė žavi. Tuo pačiu aš noriu padėkoti Lietuvos paralimpinio komiteto partneriams „Affidea“ klinikai, kurie padeda rūpintis Aušra ir kitais paraatletais“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.