2021 04 kovo

Prisidėk prie Lietuvos paraatletų pergalių!

Palaikykite „Parateam Lietuva“ atletus kelionėje į svajonę – Tokijo paralimpines žaidynes, kurios vyks jau šiais metais Japonijoje. Skirkite 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM), o jūsų parama atiteks paraatletams: pasirengimui ir atstovavimui Lietuvai svarbiausiose tarptautinėse žmonių su negalia varžybose. Jums tai nieko papildomai nekainuos, o sportininkus priartins prie gyvenimo svajonės.

„Apklausos rodo, kad labiausiai Lietuvą pasaulyje garsina sportininkai. Tarp jų – ir paralimpiečiai, kurių net 24 yra iškovoję mūsų šaliai paralimpinių žaidynių medalius, gausybę kitų apdovanojimų. Į Tokiją taikosi daugiau nei trys dešimtys paraatletų, kuriems šios žaidynės – gyvenimo tikslas. Žinau, kad pagalba kitam – puikus jausmas, juolat, kad kažkam tai reiškia gyvenimo svajonę.

Kviečiu prisidėti visus galinčius ir skirti paramą. Ji bus panaudota sportininkų reikmėms: treniruočių stovykloms, įrangai, atsistatymui, kelionėms į kontrolines varžybas, startams. Šie metai paralimpiniam judėjimui ypatingai svarbūs, kiekvieno iš jūsų indėlis labai vertingas”, – sako Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Skirkite paramą internetu: parateam.lt/paremk/internetu/

Skirkite paramą paštu: parateam.lt/paremk/pastu/

Ačiū, kad esate kartu ir palaikote mus!