2023 10 rugsėjo

Lietuvos Rotary bendruomenė tęsia parama šalies paralimpinio sporto plėtrai

Lietuvos pajūrio miestus – Palangą ir Klaipėdą – savaitgalį sudrebinusią XXII Rotariadą – Lietuvos Rotary klubų bendruomenės šventę – tradiciškai lydėjo paralimpiniai akcentai.  

Jau 22-ą kartą surengtos Rotariados – sporto, bendrystės, kultūros ir labdaros šventės – dalyviai rungėsi įvairiose sporto šakose, tarp kurių ir paralimpinė rungtis – tinklinis sėdint, kurį pristatė Lietuvos rinktinės sportininkai, padėję įsigilinti dalyviams į rungties niuansus.

Renginyje užfiksuotas rekordinis rungčių dalyvių skaičius – 741. Iš viso Rotariados renginyje šiais metais apsilankė net 1500 svečių, tarp jų iš Ukrainos, Vokietijos ir Latvijos.

Rotariados akimirka (Sauliaus Urbono nuotr.)

Rotariadą vainikavo šventinis vakaras, kurio metu rotariečiai įteikė surinktą paramą paralimpinio sporto plėtrai. Simbolinį čekį atsiėmęs Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius dėkojo už ilgametį bendradarbiavimą stiprinant žmonių su negalia sportą.

„Ačiū visai Lietuvos Rotary bendruomenei ir kiekvienam rotariečiui atskirai už jūsų tvarią draugystę ir tęstinę paramą mūsų šalies paralimpiniam sportui. Jaučiame ir vertiname jūsų palaikymą, siekiant pergalių Lietuvai. Linkiu energijos prasmingose jūsų bendruomenės iniciatyvose, kurios kuria tikrus pokyčius”, – sakė Mindaugas Bilius.

Lietuvos Rotary klubų bendruomenė renginyje vykdė ir kitas reikšmingas iniciatyvas, tarp kurių – vandens stotelės Palangoje įrengimui skirtų lėšų rinkimas.

Rotariados akimirka (Sauliaus Urbono nuotr.)