2020 04 kovo

Lietuvos rinktinės lengvaatlečiai – tailandietiško bokso treniruotėje

Kauno neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubo (RSK) nariai praėjusią savaitę dalyvavo tailandietiško bokso (muay thai – red.) treniruotėje. Trenerio Sauliaus Šeškevičiaus vestose pratybose savigynos pagrindų mokėsi ir Lietuvos neįgaliųjų lengvosios atletikos rinktinės sportininkai Kęstutis Skučas, Ramūnas Verbavičius. Pasak atletų, treniruotė buvo iššūkis ir jiems, ir treneriui, tačiau stereotipas, kad žmogus su negalia nepajėgus gintis dužo į šipulius.

Kęstutis Skučas (Vaidos Pokvytytės nuotr.)

„Kilo idėja, kad mūsų klubo nariams būtų įdomu susipažinti su tailandietišku boksu. Žinoma, buvo iššūkis treneriui Sauliui Šeškevičiui, nes nemažai mūsiškių juda neįgaliųjų vežimėliais. Vis dėlto gavosi puiki sinergija, daug pasimokėme vieni iš kitų.

Apie valandą pajudėjome, gavome visokių patarimų. Išvada: tailandietiškas boksas – puikus sportas fiziniam aktyvumui, charakteriui ugdyti, galvai išvalyti. Be to, susipažįstama su naujais žmonėmis. Manau, kad mes savo pavyzdžiu sugriovėme ne vieną stereotipą“, – pasakoja treniruotę inicijavusi Kauno RSK klubo vadovė Vaida Pokvytytė.

„Buvo labai įdomu. Juk atrodo, kad ką ten tave gali išmokinti, kai tu sėdi vežimėlyje? Pasirodo, kad net sėdėdamas vežimėlyje gali labai sėkmingai apsiginti. Mokėmės, kaip taisyklingai gintis, kaip laikyti rankas, kad užpuolikui būtų nepasiekiamos tavo pažeidžiamiausios vietos.

Aiškinomės, kaip teisingai smūgiuoti, kaip išvengti varžovo gniaužtų imtynėse ar išsisukti iš tų gniaužtų. Žiauriai įdomu. Norėčiau pakartoti.

Treneris prisipažino, kad jam irgi buvo iššūkis, nes nežinojo, kaip jam seksis. Bet manau, kad viskas praėjo puikiai“, – šypsosi lengvaatletis Ramūnas Verbavičius.

Lietuvos rinktinės lengvaatlečiai – tailandietiško bokso treniruotėje

Tailando boksas ir žmogus vežimėlyje – nesuderinama? Nieko panašaus! Kauno RSK klubas ir Lietuvos rinktinės lengvaatlečiai Kęstutis Skučas, Ramūnas Verbavičius praėjusią savaitę mokėsi Muay Thai pagrindų 🙂

Posted by Parateam Lietuva on Wednesday, March 4, 2020