2023 06 spalio

Lietuvos paralimpinis komitetas ir „Triniti Jurex“ pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą

Lietuvos paralimpiečiams su sportu susijusiais teisiniais klausimais padės advokatų profesinė bendrija „Triniti Jurex“. Lietuvos paralimpinis komitetas ir „Triniti Jurex“ pratęsė sėkmingą bendradarbiavimą.

Vilija Viešūnaitė ir Mindaugas Bilius

Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius džiaugėsi ilgamete partneryste su „Triniti Jurex“, kurios pradžia siekia dar 2017 m., o dabar tęsis ypatingai svarbiu paralimpiniam judėjimui ir jo atletams metu – artėjant 2024 Paryžiaus vasaros paralimpinėms žaidynėms.

„Bendradarbiaujame jau septintus metus ir esame labai dėkingi  „Triniti Jurex“ teisininkams už jų pagalbą, ginant žmonių su negalia sporto bendruomenės interesus. Lietuvos paralimpiniame komitete nuolat dalyvaujame kuriant teisės aktus, aktualius paralimpinio judėjimo sportininkams, todėl čia profesionali teisinė pagalba yra tiesiog būtina. Labai vertiname partnerių pagalbą ir indėlį vystant paralimpinį sportą Lietuvoje“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

„Mums svarbus kiekvienas žmogus ir jo istorija. Augant paralimpiniam judėjimui Lietuvoje, su juo kartu augame ir mes. Tai mums suteikia nuolatinį įkvėpimą užsibrėžti tikslus ir siekti pergalių“, – sakė „Triniti Jurex“ vadovaujančioji partnerė Vilija Viešūnaitė.