2022 03 lapkričio

Lietuvos paraatletų kelias į Paryžiaus žaidynes prasideda „Impuls“ sporto klubuose

Pusšimtis Lietuvos sportininkų su negalia pamatus atrankos į 2024 m. Paryžiaus paralimpines žaidynes kovoms klos „Impuls“ sporto klubuose ir tai darys nemokamai. Bendradarbiavimą, kurio tikslas – kuo sėkmingesnis mūsų šalies paraatletų pasirodymas paralimpiniame Paryžiuje, sutartimi šį penktadienį Vilniuje įtvirtino Lietuvos paralimpinio komiteto ir UAB „Impuls LTU“ vadovai.

Greta Radzevičienė ir Mindaugas Bilius

Lietuvos paralimpinės rinktinės nariai ir nacionalinės komandos kandidatai, atstovaujantys mūsų šaliai elitinėse lengvosios atletikos, plaukimo, golbolo, triatlono ir kitų sporto šakų varžybose, nuo šiol neribotai lankosi „Impuls“ ir „Lemon Gym“ sveikatingumo klubuose ir rengiasi artėjančioms varžyboms.

„Labai džiaugiuosi, kad oficialiai įtvirtinome mūsų bendradarbiavimą. Lietuvos paralimpiečiai jau keletą metų rinkdavosi būtent „Impuls“ sporto klubus dėl jų teikiamų paslaugų kokybės. Čia padėti pagrindai daugybei praeities titulų, neabejoju, kad čia prasideda kelias ir į skambias ateities pergales.

Sportininkai žino, kad visko pagrindas yra fizinis pasirengimas, be jo aukštumų profesionaliame sporte nepasieksi. Dėkoju „Impuls“ už paraatletams galimybę sportuoti, taip tiesiogiai prisidedant prie mūsų ir visos Lietuvos ateities laimėjimų“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

„Gera žinoti, kad mes, kartu su visa „Impuls“ klientų bendruomene, galime prisidėti prie mus visus įkvepiančių ir motyvuojančių Lietuvos paralimpiečių sėkmės ir, net neabejoju, didelių pergalių. Šis bendradarbiavimas be galo prasmingas. Nekantraujame sulaukti Paryžiaus parolimpinių varžybų, o sportininkams linkime rezultatyvių pasirodymų!“ – komentuoja „Impuls LTU“ vadovė Greta Radzevičienė.

Greta Radzevičienė ir Mindaugas Bilius

Lietuvos paralimpiečiai dar šiais metais pradės kovas atrankoje į Paryžiaus žaidynes, o pirmieji kelialapį galės užsitikrinti šalies golbolininkai, kurie gruodį dalyvaus pasaulio čempionate Portugalijoje.

„Mums svarbu, kad turime galimybę rinktis bet kurį iš daugybės „Impuls“ klubų, sportuoti neribotai, tai padeda organizuojant individualias treniruotes sportininkams. O sportuojant kartu visai komandai, labai džiugina naujos ir profesionalios įrangos gausa, kuri leidžia pratimus atlikti sinchroniškai, visiems kartu.

Žinoma, labai svarbios ir atsistatymo priemonės, kurias siūlo „Impuls“. Po didelių krūvių su malonumu apsilankome pirtyse, atsigauname“, – sakė Lietuvos rinktinės treneris Klaidas Janeika.

„Mūsų misija – skatinti žmonių sveikatingumą ir aktyvų gyvenimo būdą. Džiaugiamės, kad kiekvienais metais pritraukiame vis daugiau įvairaus amžiaus gyventojų, suprantančių neįkainojamą judėjimo reikšmę mūsų gerai savijautai ir puikiai nuotaikai. Turėdami profesionalius trenerius, ekspertus, erdves sales, daugybę grupinių treniruočių ir kitokių užsiėmimų, skatiname, kad kiekvienas galėtų pasirinkti sau priimtiniausią judėjimo sveikesnio gyvenimo link kelią“, – sako G. Radzevičienė.

Lietuvoje šiuo metu veikia 9 „Impuls“ klubai. Be sporto salių, baseinų, daugiau nei 2500 grupinių treniruočių kas mėnesį, juose taip pat veikia plaukimo akademija, vienijanti per 1700 vaikų.