2023 12 sausio

„Girteka“ tapo pagrindiniu paralimpinės komandos rėmėju

Sausio 11 d. Lietuvos paralimpinis komitetas ir „Girteka“ pasirašė oficialią rėmimo sutartį. Sutartyje numatyta finansinė parama komandai iki 2024 m. vasaros Paryžiaus paralimpinių žaidynių. Sutarties pasirašymas – pirmas „Girtekos“ ir paralimpinio komiteto žingsnis suvienijant jėgas bendriems tikslams: skatinti žmones sportuoti, įveikti tiek fizines, tiek psichologines kliūtis, supažindinti visuomenę su negalia, taip pat garsinti Lietuvą pasaulyje.

Edvardas Liachovičus ir Mindaugas Bilius

„Treniruotės ir sporto varžybos turi daug privalumų žmonių fizinei, taip pat psichologinei savijautai. Todėl daug dėmesio skiriame jaunų neįgalių žmonių švietimui, skatiname juos pradėti sportuoti. Kadangi šiandien ne tiek daug norinčių tai daryti, daug dėmesio skiriame sporto sklaidai ir edukacijai neįgaliųjų bendruomenėms. Gavę „Girtekos“ paramą, galėsime dar labiau skleisti šią idėją ir įtikinti jaunus žmones sporto nauda. Ir kas žino, gal rasime būsimų paralimpinių žaidynių aukso medalių laimėtojų“, – sako paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Iššūkiai ir pergalės genas

Ne kiekvienas iš mūsų turi įgūdžių ir galimybių būti sėkmingu sportininku, tačiau daugelis iš mūsų meta sau iššūkius, kelia ambicingus tikslus profesiniame gyvenime. Lietuvos paralimpinė komanda yra vienas iš pavyzdžių, kaip susitelkimas, atsidavimas, atkaklumas ir nuolatinis siekis tobulėti gali atnešti puikių rezultatų.

„Girtekoje“ visada turėjome pergalių geną, kuris skatino mus siekti geresnių rezultatų ir daugiau laimėjimų. Tačiau, kaip visi žinome, kartais išorinės aplinkybės ar situacijos gali turėti įtakos verslo galimybėms. Matome, kad reikia vieni kitus palaikyti. Mes remiame skirdami finansinę paramą mūsų nacionalinei paralimpinei komandai, o jie mums padeda parodydami, kaip įveikti kliūtis, išlaikyti atkaklumą treniruotėse ir mesti sau iššūkį. Ir tai yra abipusiai naudinga situacija“, – sako „Girteka“ grupės generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Atsakomybė prieš bendruomenes

Verslas turi klestėti bendruomenėse, kitaip jis yra vienišas ir nepalaiko visuomenės vystymosi. Atsakomybė visuomenei iš verslo perspektyvos yra aiški – koks kitas idealas būtų užsiimti verslu, jei ne mūsų, mūsų vaikų ir anūkų gyvenimo gerinimas ir pan. Tapti atsakinga visuomenės dalimi, tai reiškia įsitraukti ir remti, taip pat imtis aktyvaus vaidmens.

„Nusprendėme paremti Lietuvos nacionalinę paralimpinę komandą, nes matome ne tik daug bendrų elementų tarp sportininkų ir „Girteka“ kolegų, bet ir jaučiame atsakomybę remti bendruomenes, pritardami įvairovei, tolerancijai ir lygybei. Tai suvokiame kaip savo kraštovaizdžio dalį, kurioje esame aktyvūs kasdienio socialinio gyvenimo dalyviai, atsakingai besirūpinantys sritimis, kurioms kartais reikia papildomos paramos. Viena iš tokių sričių yra paralimpinė komanda. Didžiuojamės galėdami paremti juos įveikiant savo ribas ir siekiant puikių rezultatų artėjančiose 2024 m. paralimpinėse žaidynėse“, – apibendrina E. Liachovičius.

Paramos ištakos

„Remdami paralimpinę komandą, didžiuojamės galėdami pristatyti geriausius Lietuvos sportininkus ir geriausius Lietuvos visuomenės bruožus. Kaip įmonė, esame labai atviri ir draugiški įvairioms tautoms, taip pat esame labai ambicingi ir orientuoti į tikslą, siekiame puoselėti įvairovę ir lygybę. Tai vertiname kaip galimybę pristatyti Lietuvą ir jos žmones platesnei auditorijai. Nors esame tarptautinė įmonė, esame kilę iš Lietuvos, ir tuo didžiuojamės“, – aiškina E. Liachovičius.

Paralimpinio komiteto ir bendrovės „Girteka“ bendradarbiavimas bus plėtojamas mažiausiai dvejus metus. Abi organizacijas vienija ta pati dvasia – sunkiai dirbti komandoje, siekti ambicingų tikslų ir vis iš naujo siekti pergalių. Kaip atsakingos logistikos įmonė, „Girteka“ didžiuojasi galėdama paremti komandą jos kelyje į 2024 m. paralimpines žaidynes.