2024 04 birželio

Alytaus miesto šventės svečiams – paralimpiniai iššūkiai

Birželio 14-16 d. Dzūkijos sostinę drebinsianti Alytaus miesto gimtadienio šventė pasiūlys sporto renginių kiekvienam alytiškiui ir miesto svečiui. Šiemet šventės dalyviai galės išmėginti savo jėgas paralimpinio sporto rungtyse.

Rutulio stūmimas iš kėdutės

Birželio 15 d., šeštadienį paralimpinio sporto atletai 11-16 val. visų lauks Alytaus Dainų slėnyje, kur šventės svečiai galės išbandyti paralimpines rungtis: tinklinį sėdint, rutulio stūmimą iš kėdutės ir bočią. Tinklinį sėdint pristatys Lietuvos rinktinės nariai, rutulio stūmimo paslaptis atskleis žmonių su negalia sporto klubo „Paradoksas“ atstovas, paraatletas Danas Sodaitis, o bočią žaisti mokins „Alytupio“ klubo atstovas, paraatletas Rolandas Baranauskas.

„Nuolat pristatome paralimpinio sporto rungtis įvairiuose renginiuose ir visada sulaukiame didelio žmonių susidomėjimo. Žmonių su negalia sportas – smagus, azartiškas ir suteikiantis gerų emocijų. Kviečiu kiekvieną atvykti ir išmėginti jėgas, sužinoti daugiau apie paralimpinį sportą ir mūsų sportininkus. Susipažinti su mūsų sportu ir jo rungtimis jums padės patyrę paralimpinio judėjimo atletai“, – sakė Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Lietuvos paralimpinis komitetas veiklas pristato įgyvendindamas Alytaus miesto savivaldybės finansuojamą projektą. Alytaus miesto 443-iojo gimtadienio renginiai miestą džiugins visą savaitgalį.